Чи приймаються до оплати банкноти з локальними забрудненнями? Роз’яснення НБУ
До уваги волинян – основні моменти Всеукраїнської інформаційної кампанії із безпеки готівкових розрахунків «Анатомія гривні», організатором якої є Національний банк України. Будьте певні, такими банкнотами можна розрахуватися у магазині, хоча вони вважаються зношеними. Касири магазинів зобов’язані приймати забруднені купюри, але не видавати їх на здачу та надсилати в банк для обміну. Банки теж зобов’язані приймати такі банкноти для зарахування на рахунки, депозити або приймати їх для обміну на придатні до обігу банкноти.
Обласна державна адміністрація продовжує роботу щодо укріплення лінії державного кордону, що межує із Білоруссю
«Питання охорони державного кордону з Республікою Білорусь залишається першочерговим. Спільно із командуванням прикордонного загону напрацювали першочергові заходи для оснащення лінії кордону інженерними спорудами», - повідомляє голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко на сторінці у Facebook.
У районі тривають моніторингові перевірки на дотримання протиепідемічних заходів
21 листопада робоча група з обстеження закладів торгівлі та громадського харчування на предмет дотримання протиепідемічних вимог побувала у п’яти закладах міста Володимира - Волинського. Так, цього разу були обстежені магазини «ВіК» і «Дар», кафе «Імпреза» і «Лакомка», підприємство з виробництва і доставки страв японської кухні "Sushi Zoom".
Продаж земельних ділянок (паїв), які передані в оренду
Безбар'єрна мова: дізнайтесь про неї більше!
Словник безбар'єрності: неправильно казати "інвалідний візок", "візок", "візочок", "інвалідне крісло!! Візок люди використовують у супермаркеті, коли купують товари та продукти. Форму «інвалідне крісло» краще не вживати у мовленні, тому що вона, як і «інвалід», також зводить людину до однієї ознаки — інвалідності. Тому коректно говорити «крісло колісне». Щоб дізнатись більше, скористайтесь словником безбар'єрності: https://bf.in.ua/glossary/